El CP l'Aldea aconsegueix el subcampionat d'Europa

dimarts, 8 de maig de 2018


EXCEL.LENTS RESULTAT PER ALS EQUIPS TARRAGONINS AL EUROPEU DE GRUPS XOUS I PRECISIÓ
Aquest cap de setmana s’ha celebrat el Campionat d’Europa de grups xou i precisió a Lleida al pavelló barris Nord-
El Grup xou petit del C.P. L’Aldea amb la coreografia de Manel Villarroya “TAME ME”, va aconseguir de nou aixeca el públic assistent, emocionat amb l’execució del programa, aconseguint la plata amb aquesta modalitat.
El Reus Deportiu es va proclamar campió d’Europa en la modalitat de grup xou juvenil amb la coreografia "Lon-Dong".
El campionat va comença el dia 26 a les 14:00 amb la modalitat de quartets juvenils, seguit dels grups junior de precisió. A les 18:15 va estar el torn dels grups xou juvenils i a continuació els grups xou petits-
Els resultats d’aquesta jornada van estar els següents:
En quartets juvenils.
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 MAGIC SKATE                                               ITA       109.700           14.0     1 1 1 2 1 1 2
"Jazz Around Midnight"
2 CRAZY SKATERS                                            ITA       105.600          13.0    3 2 3 1 2 2 1
"The Ebchantement Of Toys"
3 ROYAL EAGLES                                             ITA       104.800           12.0     2 3 2 4 3 3 3
"Flying For Peace"

En grups precisió junior:
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 SINCRO ROLLER                                            ITA       112.500           7.0       1 3 1 3 2 1 1
"Borealis"
2 MONZA PRECISION TEAM                           ITA       113.700          6.0      2 1 2 1 1 2 2
"The Phamtom of the Opera"
3 ALBINEA                                                        ITA       107.000           5.0       3 2 3 2 3 3 3
"The Game"


En grups xou juvenils.
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 REUS DEPORTIU                                           ESP      119.100           12.0     1 1 1 1 1 1 1
"Lon-Dong"
2 ASD MOTTENSE ITALIAN SHOW                 ITA       115.000           11.0     2 2 3 2 4 2 2
"Aspiring Pastry Chef"
3 ROYAL EAGLES                                              ITA       111.900           10.0     4 3 4 6 2 3 4
"Bathing Suit Test"

En grups xou petits:
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 PORTOGRUARO DIVISION                           ITA       134.500           15.0     2 1 2 2 1 1 1
"Finally, I won"
2 C.P. L'ALDEA                                                  ESP      133.900           14.0     1 2 1 1 2 2 3
"Tame Me"
3 ROMA ROLLER TEAM                                   ITA       125.200           13.0     4 5 3 4 3 5 2
"Leonardo Da Vinci"

El dissabte 28 continua el campionat a partir de les 15:00 amb la modalitat de quartets, despres el grups senior de precisio, a les 17:00 repren la competicio amb els grups xou grans.
Els resultats en aquestes modalitats van estar les següents:
En quartets:
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 NEOVIS                                                          ITA       131.800           13.0     2 1 1 2 1 2 1"The Beginning Of the End
2 THE PROJECT                                                POR     129.100           12.0     3 3 3 1 2 1 2
"Boys are Back"
3 FOMENT CARDONI                                       ESP      128.700           11.0     1 2 2 4 3 3 3
Final Round

En senior precision:
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 MONZA PRECISION TEAM                           ITA         90.400             4.0     1 1 1 1 1
"The Godfather"
2 SINCRO ROLLER                                            ITA         88.500             3.0     2 2 3 3 2
"Skeletons"
3 DREAM TEAM                                               GER       86.500             2.0 3 4 2 2 4
"Battecry"

En grups xou grans:
Name                                                                                   Nation    Points                    M.V.         Rule
1 CPA OLOT                                                      ESP      136.500           11.0     1 1 1 3 2 1 1
"Without Options"
2 ROYAL EAGLES                                              ITA       134.700           10.0     3 2 2 1 1 2 3
"An Ocean of Memories"
3 DIAMANTE                                                    ITA       132.300            9.0      4 4 3 4 3 3 2
"Homo Homini Lupus"

Finalitzat l’Europeu la propera cita al Mundial que es celebrarà del 1 al 14 d’octubre a LA VENDÉE (FRANÇA)

Share this article on :
 
© Copyright 2010-2018 InfoAldaia Tots els Drets Reservats. Avís Legal i Política de Privadesa i Cookies
Template Design by InfoAldaia | Published by InfoAldaia | Powered by Blogger.com.