Anouz Vizcarro 6a a l'Europeu Cadet

dijous, 13 de setembre de 2018


Les Açores (Portugal) van acollir del 31 d’agost al 8 de setembre el CAMPIONAT D’EUROPA DE PATINATGE ARTÍSTIC CADET-JUNENIL I JÚNIOR-SÈNIOR.
De la nostra territorial van estar convocats per la selecció espanyola els següents patinadors/es,: Anouk Vizcarro del CP l’Aldea, Pau Garcia del Reus Deportiu, Alex Medina del CP Valls, Sergio Canales del Reus Deportiu i Arnau Albiol del Reus Deportiu.
La competició es va iniciar el 31 d’agost amb les categories Júnior-Sènior fins al 4 de setembre, continua el dia 5 de setembre amb les categories Cadet- Juvenil.
Els resultats dels patinadors/es de la selecció espanyola van estar els següents:
SELECCIÓ JÚNIOR
Individual femení
2ª Nadia Iglesias De Salvador                     Gallega               
5ª Ariadna Milara Andrés                            Catalana
4ª Laura Quintero Sarra                               Catalana
Individual masculí
   Jorge Canales Rodriguez                       Madrileña
3er Javier Martínez García-Picher             Gallega
Parelles dansa
Patricia Ortega Guadalix - Javier Delgado Tortosa             Andaluza
Solo dance femení
2ª Natalia Baldizzone Morales                   Andaluza
SELECCIÓ SÈNIOR
Individual femení
3ª Carla Escrich Solé       Catalana
8ª Sara Castillo Martínez                             Catalana
Individual masculí
1er Pere Marsinyach Torrico                      Catalana
7è Sergio Canales Rodriguez                     Catalana
6è Llorenç Álvarez Caballero                      Catalana
Parelles artístic
3er Elisenda Prat Celma - Artúr Balagué Güell                    Catalana
Parelles dansa
5è Natalia Baldizzone Morales - Jorge Granell Falomir    Andaluza
Solo Dance femení
10ª Marina Gibaja Alonso                           Catalana
Solo dance masculí
7è Arnau Albiol Sánchez                             Catalana
8è Jorge Granell Falomir                              Andaluza


SELECCIÓ CADET
Individual femení
4ª Carla Méndez Vela                                   Catalana
7ª Lucía Fernández Otero                           Gallega
6ª Anouk Vizcarro Tomás                           Catalana
Individual masculí
1er  Héctor Díez Severino                            Cántabra
7è Bruno Marco Costabella                         Catalana
5è Pedro Fernandez Losada                       Cántabra
 Parelles artístic
2º Mireia Martínez Roig - Aléix Bou Bravo                           Catalana
Parelles dansa
                3er Lucía Luque Mata / Javier Darío Doña Cerezo             Andaluza
SELECCIÓ JUVENIL
Individual femení
7ª Lidia Pujol Anglada                   Catalana
6ª Marina Luna García                  Catalana
8ª Ana Abad Vicente                      Aragonesa
 Individual masculí
1er Pau García Domec                  Catalana
2º Alex Medina Gil                         Catalana
5è Ivan Pérez Mangas                   Catalana
 Parelles dansa
                 6ª Paola Palomo López / Juan José Reina Ortiz                 Andaluza


Share this article on :
 
© Copyright 2010-2018 InfoAldaia Tots els Drets Reservats. Avís Legal i Política de Privadesa i Cookies
Template Design by InfoAldaia | Published by InfoAldaia | Powered by Blogger.com.